Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • przelew natychmiastowy (tzw. pay-by-link), - . Dokonując zakupów w sklepie, otrzymujemy na maila lub w formie przekierowania wprost ze strony zakupowej link do płatności. Płatności pay-by-link są bardzo bezpieczne. Przede wszystkim pewność transakcji polega na wyeliminowaniu ryzyka popełnienia błędu przy wypełnianiu formularza; przekaz wypełniany jest automatycznie, a jego edycja jest zablokowana, co oznacza, że niczego nie można w nim zmienić. Informacje o przelewach są zaszyfrowane, zaś przekazywanie danych następuje zgodnie z protokołem SSL. Ponadto operatorzy każdorazowo weryfikują, czy podany w zleceniu  numer konta bankowego sprzedawcy jest poprawny, co uniemożliwia oszustwo podmiany numeru rachunku przez cyberprzestępców.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności blue media, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 

 rodzaje_płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl